Genel

Biorezonans Tedavisi

Biorezonans Uygulaması

Biorezonans Tedavisi ve Sigara Bırakma

Biorezonans tedavisi ile sigarayı bırakmak artık günümüzde kolaylaşmıştır. Psikolojik ve fiziksek düzeyde sigara bağımlılığı bulunan kişiler bu bağımlılıktan kurtulmak için biorezonans yöntemini tercih etmektedir. Bu yöntem, hamileler ve kalp pili olan kişiler dışında herkes için uygundur. Sigarayı bırakmak için kararlı olan herkeste, ağır hastalık öyküsü olsa bile biorezonans yöntemi ile tedavi protokolü gerçekleştirilebilmektedir.

Fiziksel Bağımlılığı Yüksek Kişilerde Çok Etkili Yöntem: Biorezonans Tedavisi

Bağımlılık düzeyi ne kadar yüksekse, biorezonans ile tedavinin başarı oranı aynı seviyede yüksek olacaktır. Çok uzun yıllar sigarayı içen ve bağımlılığı yüksek olan kişilerde biorezonansın etkinliği o kadar yüksek…

Biorezonans uygulaması öncesinde ilk olarak kişinin sigarayı bırakma konusunda samimi olması gerekmektedir. Sigarayı bırakma kararlılığınız sonrasında uygulanacak biorezonans seansları daha çok etkilidir.

Biorezonans Tedavisinde Kullanılan Cihazımız

Nikotin bağımlılığının azalması; biorezonans seanslarında en belirgin etkidir. Bağımlı olan kişide bağımlılık duyulan sigaraya karşı isteğin azalması sonucu ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla sigara içme isteği azalacaktır.

Biorezonans Terapisinin Etkisi

Sigaranın ne kadar süredir kullanıldığı ve tüketim alışkanlıklarına göre uygulama işlemi ayrıca belirlenmektedir. Bununla birlikte, uygulama sonrasında oluşacak etki, madde bağımlılığının oranının artması ile birlikte tedavinin vücudunuzda yapılacak temizliğin etkisini de bir o kadar artırır.

Biorezonans seanslarının sonunda vücutta gerçekleşecek olan temizlenmenin desteklenmesi de oldukça önemlidir. Stresin düzeyinin azaltılması, biorezonans uygulamalarının etkisini artırmaktadır.

Sigara Bıraktırma Yöntemi: Biorezonans Tedavisi

Biorezonans ile sigarayı bırakma yönteminde, vücuda verilen düşük miktarda elektromanyetik sinyaller verilmektedir.

Uygulamalanın etkilerinin sonuçlarını görmek için iki günlük alışma süresi gerekmektedir. Bu sürenin sonunda uygulama yapılan kişide sigara içme isteklerinin gözlemlenmesi halinde, biorezonans uygulamasının yeniden uygulanması gerekecektir. Uygulamadan iki gün sonrasına kadar kişide nikotin krizlerinin yaşanmaması ve nikotin isteğinin azalması beklenmektedir.

Ara ara ve kısa süreli ortaya çıkacak sigara isteği normal bir durumdur. İki günün sonrasında, sigara dumanının tiksinti yaratması ve kişide mide bulantısına sebep olması beklenmektedir. Aniden sigara içme durumu yaşansa dahi sigaradan eski tadın alınamadığı ve keyif duygusunu vermediği gözlemlenmelidir.

Biorezonans uygulaması sonrasında, içilen sigaraya karşı, vücut tepki oluşturarak kişiyi sigarayı söndürmeye sevk etmektedir.