Hakkımızda

Aldığı Eğitim ve Görevler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu
 • Kamu Hastanelerinde Acil Servis Doktoru olarak görev aldı
 • Türkiye Cumhuriyeti İlk Uçak Ambulans Ekibinde görev aldı
 • Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesi Akupunktur Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesi Auriküler Akupunktur Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesi Mezoterapi Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Fitoterapi Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kupa ve Hacamat Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hirudo Terapi Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ozon Tedavisi Eğitimini aldı
 • Osteopati Eğitimi
 • Manuel Terapi Eğitimi
 • MODER Medikal Ozon Tedavisi Eğitimini aldı

Dr.Ceyhun NURİ, klasik batı tıbbı alanındaki başarılı çalışmalarından son 15 yılını Doğu, İslam, Osmanlı Tıbbı ve Halk Tababetine sarf etti. Bu tecrübe ve çalışmalarını, sahibi bulunmakta olduğu, ülkemizin en büyük Doğal Tedavi merkezlerinden biri olan kliniğinde yürütmektedir.

Hastalıkların tedavisinde kliniğimiz dört önemli sarsılmaz temel üzerine oturmaktadır. İlk hedef, hastalıkların başlamadan sağlığın korunması için gereken protokollerin uygulanması. İkinci ve belki de en önemli olan ise doğru ve isabetli teşhis. Hastalığını temelinde yatan nedeni ortaya koymanız tedavi etmenin en önemli aşamasıdır. Bunun için doktor olarak  modern tıp anlayışımızın bize kazandırdığı bilgilerden istifade ettiğimiz gibi, insan doğasını tanımamıza yardımcı olan diğer teknoloji ve bilgilerden de istifade etmemiz gerekir. Tanı konduktan sonra hastalıklarınızın tedavisini asla vücut sistemlerini baskılayarak değil, bilakis tam tersine fizyoloji ve metabolizmanızı destekleyecek  doğal, tedavi yöntemlerinden faydalanarak size özel reçetelerin ortaya konması ile gerçekleştiriyoruz. Ve son olarak sizi afiyet içerisinde evinize uğurladıktan sonra mutlaka sağlığınızı sürekli takip altında tutarak,  bir daha hastalık durumuna geri dönmemeniz için bedeninizin içindeki dahili doktorunuzu aktif tutarak azami fayda sağlamaya çalışırız.

Kliniğimiz  teşhis ve tanı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Teşhis aşamasında vücut pH ölçümü, kulak mikrosistem tarama, meridyen-enerji kanal taraması (check up), iris taraması, digital infrared thermal tarama, radyostezi ve modern laboratuar  testleri ile  tanı için güçlü bir altyapı  oluşturulmaktadır.  Teşhis ve muayenede kullandığımız bu teknoloji ve yöntemler, vücut mikrosistemlerini, ısısını, enerjisini kullanarak daha henüz kan ve diğer laboratuvar tetkiklere yansımayan vakaların dahi tespit edilmesinde çok ciddi yardım ve olanak sağlamaktadır.

Kliniğin ikinci bölümü tedavi alanından oluşmaktadır. Bu alanda, kliniğimizde hastaya özgü ana tedavi protokolüne destek olarak fitoterapi, akupunktur, moxa, akupressür, lazer akupunktur, elektrostimülasyon, çin manipülasyonu, manuel terapi, osteopati, kayropraktik, medikal ozon, ozon sauna, mezoterapi, prp, scf, proloterapi, magneto terapi (manyetik alan tedavisi), kuru iğneleme, lazer tedavisi, hacamat, kan rezidual atıkların atılımı, hirudoterapi (sülük), kuru kupa, bölgesel zayıflama, elektrolipoliz, damardan bitki uygulaması, aromaterapi vb. yöntemler de uygulanmaktadır.

Her biri alanında tecrübe sahibi ekibimizle birlikte tedavi planlaması yaparken, kadimden gelen bilgiler ve güncel tıp anlayışı içinde hastaya özel reçete hazırlanmasını esas hedef olarak görürüz.

Dr.Ceyhun NURİ

 • SAĞLIĞIN KORUNMASI

İlk hedef, hastalıklar başlamadan sağlığın korunması için gereken protokollerin uygulanması.

 • TEŞHİS

Doğru ve isabetli teşhis, hastalığın değil, hastalığın temelinde yatan nedenlerin integratif tıp anlayış / yaklaşımıyla ortaya konmasıdır ve tedavi protokolünü belirlemenin de en önemli aşamasıdır.

 • TEDAVİ

Vücut sistemlerini baskılamadan, fizyoloji ve metabolizmanızı destekleyen doğal tedavi yöntemlerinin sentezinden faydalanarak, bütüncül yaklaşım ile size özel reçete ve tedavi protokolleri belirliyoruz.

 • TAKİP

Tedavi esnasında ve sonrasında, tedavi sürecinin gerilememesi ve hastalığınızın tekrar etmemesi için sürekli takip ile, bedeninizin içindeki dahili doktorunuzu aktif tutarak azami fayda sağlamaya çalışırız.

 • DETOKS – İltihabi Yük Azaltılmalı / Bozucu Odak Düzeltilmeli

Sistemleri zora sokan, iltihabi yük (alerjen, toksin vb) hızla vücuttan uzaklaştırmalı. Beslenme, Su Tüketimi, Hacamat, Hirudoterapi, Fitoterapi, Ozon vb. uygulamalar detoks programına destektir.

 • SUPPORT – Eksiklikler Yerine Konmalı

Onarımı sağlayabilmek için tespit edilen Demir, D Vit, B12, Mg,Ca,Na,P vb. idamesi sağlanmalıdır. Doğal olarak, bu eksiklikler her zaman FİZİKİ OLMAYABİLİR, psikosomatik regülasyon mutlaka tamamlanmalıdır.

 • REJENERASYON – Organ Onarımı

İyileşme süreci, dejenere olmuş organ ve sistemlerin rejenerasyonu ile sürdürülmeli, Bağırsak, Karaciğer, Dolaşım gibi sistemler mutlaka desteklenmelidir. Bu süreçte Manuel Terapi, Akupunktur, Magnetoterapi, Fitoterapi vb. gibi tedavi protokollerinden faydalanılabilmektedir.

 • RESTORE – Genetik Rejenerasyon (Onarım) Sağlanmalı

Bu amaçla adaptojen fitoterapötik reçeteler düzenlenmelidir ve bu aşama tedavi protokolümüzün en önemli adımıdır.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web Sayfamız (www.drceyhunnuri.com) 20.05.2018 tarihinde bilinmeyen kaynaklar tarafından hack saldırısına uğramış olup gerekli çalışmalar yapılmış ve yeniden güvenli bir şekilde yayına girmiştir. Gerek sorunun başlangıcından düzeltilme aşamasına kadar geçen sürede, gerekse daha sonra oluşabilecek saldırı ihtimallerinde, sayfamızın ilkelerini taşımayan, sitemizde yayınlanıyor şeklinde görünen siyasi veya ideolojik görüşler başta olmak üzere  hiçbir yazı ve görüş tarafımıza ait değildir.

Siz değerli ziyaretçilerimiz ve kamuoyuna saygıyla bildiririz.

21.05.2018 Pazartesi / 09:00