+90 (312) 472 17 69

Sağlık ve Şifa İçinizde, Onu Keşfedin!

doktor ceyhun nuri profil fotoğraf

Aldığı Eğitim ve Görevler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu
 • Kamu Hastanelerinde Acil Servis Doktoru olarak görev aldı
 • Türkiye Cumhuriyeti İlk Uçak Ambulans Ekibinde görev aldı
 • Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesinde Akupunktur Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesi Auriküler Akupunktur Eğitimini aldı
 • Gazi Üniversitesi Mezoterapi Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Fitoterapi Eğitimini aldı
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kupa ve Hacamat Eğitimini aldı
 • Osteopati Eğitimi
 • Manuel Terapi Eğitimi
 • MODER Medikal Ozon Tedavisi Eğitimini aldı
doktor ceyhun nuri klinik muayenehane ankara tedavi bekleme salonu

Dr.Ceyhun NURİ, klasik batı tıbbı alanında ki başarılı çalışmalarından son 15 yılını Doğu, İslam, Osmanlı Tıbbı ve Halk Tababetine sarf etti. Bu tecrübe ve çalışmalarını, sahibi bulunmakta olduğu, ülkenin en büyük Doğal Tedavi merkezlerinden biri olan kliniğinde yürütmektedir.

Hastalıkların tedavisinde kliniğimiz dört önemli sarsılmaz temel üzerine oturmaktadır. İlk hedef, hastalıkların başlamadan sağlığın korunması için gereken protokollerin uygulanması. İkinci ve belki de en önemli olan ise doğru ve isabetli teşhis. Hastalığını temelinde yatan nedeni ortaya koymanız tedavi etmenin en önemli aşamasıdır. Bunun için doktor olarak  modern tıp anlayışımızın bize kazandırdığı bilgilerden istifade ettiğimiz gibi, insan doğasını tanımamıza yardımcı olan diğer teknoloji ve bilgilerden de istifade etmemiz gerekir. Tanı konduktan sonra hastalıklarınızın tedavisini asla vücut sistemlerini baskılayarak değil, bilakis tam tersine fizyoloji ve metabolizmanızı destekleyecek  doğal tedavi yöntemlerinden faydalanarak size özel reçetelerin ortaya konması ile gerçekleştiriyoruz. Ve son olarak sizi afiyet içerisinde evinize uğurladıktan sonra mutlaka sağlığınızı sürekli takip altında tutarak,  bir daha hastalık durumuna geri dönmemeniz için bedeninizin içindeki dahili doktorunuzu aktif tutarak azami fayda sağlamaya çalışırız.

Kliniğimiz  teşhis ve tanı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Teşhis aşamasında vücut pH ölçümü, kulak mikrosistem tarama, meridyen-enerji kanal taraması (check up), iris taraması, digital infrared thermal tarama, radyostezi ve modern laboratuar  testleri ile  tanı için güçlü bir altyapı  oluşturulmaktadır.  Teşhis ve muayenede kullandığımız bu teknoloji ve yöntemler, vücut mikrosistemlerini, ısısını, enerjisini kullanarak daha henüz kan ve diğer laboratuvar tetkiklere yansımayan vakaların dahi tespit edilmesinde çok ciddi yardım ve olanak sağlamaktadır.

Kliniğin ikinci bölümü tedavi alanından oluşmaktadır. Bu alanda fitoterapi, akupunktur, moxa, akupressür, lazer akupunktur, elektrostimülasyon, çin manipülasyonu, manuel terapi, osteopati, kayropraktik, medikal ozon, ozon sauna, mezoterapi, prp, scf, proloterapi, magneto terapi (manyetik alan tedavisi), kuru iğneleme, lazer tedavisi, hacamat, hirudoterapi (sülük), kuru kupa, bölgesel zayıflama, elektrolipoliz, damardan bitki uygulaması, aromaterapi yöntemleri uygulanmaktadır.

Her biri alanında tecrübe sahibi ekibimizle birlikte tedavi planlaması yaparken, kadimden gelen bilgiler ve güncel tıp anlayışı içinde hastaya özel reçete hazırlanmasını esas hedef olarak görürüz.

Biz anlayalım ve anlaşalım diye belirti / bulgu / hastalıklara isimler vermişiz. İşin aslı bedenimizde ki emilim, metabolizma, üretim, detoksifikasyon, temizleme kabiliyeti, dolaşım, solunum, sinirsel ileti, salınım vs. gibi vücut işleyiş mekanizmalarının kendi hatalarımız yüzünden bozulması ile birlikte şikayetler karşımıza çıkmaktadır.

Bazen SEBEBİNİ TESPİT EDEMEDİĞİMİZ bir durumu antienflamatuvar (iltihap azaltıcı), immünsupresif (bağışılık sistemi baskılayıcı) ilaçlarla baskılamaya çalışırız farkına varmadan aslında hastaya en büyük kötülüğü yapmış oluruz. Hastanın yaşam kalitesini yükseltme niyeti ile, telafisi zor yol / yöntemlere (bağırsakların kesilip atılması, organın çıkarılması, protez vs.)  başvurarak İNSANIN HAYAT KALİTESİNİ DÜŞÜRECEK, YAŞAM SEVİNCİNİ SÖNDÜRECEK HATALAR YAPARIZ!!!

Doğru Tanı ve Tedavi ile Şifaya Kavuşmanız Dileğiyle
Sağlık ve Şifa İçinizde, Onu Keşfedin!
Dr.Ceyhun Nuri