Onlar Sağlığına Kavuşuyor

Haşimoto Tiroiditi - Onlar Sağlığına Kavuşuyor - Dr. Ceyhun Nuri – Dilek Malçek

"Hastalığımın teşhisi konulduktan sonra daha da ilerleyeceği söylenmişti. Araştırırken Ceyhun Hocamı buldum, oldukça iddialı bir girizgah yapmış internette, “neden olmasın, ne kaybederim?” dedim.
Gerilemez ilerler dedikleri Haşimoto Tiroiditi hastalığım şu anda hiç yok. Tüm hastalara en azından bir kere olsun Ceyhun hocam ile görüşmelerini tavsiye ederim."

Dilek Malçek
Haşimoto Tiroiditi
Tekirdağ

“ - Ceyhun Hoca'nın uyguladığı tedavi aslında tam olarak bu hastalığa yönelik değil daha çok benim vücudumu temizlemeye yönelik. Vücudum temizlendiği zaman içimdeki diğer sorunlarla kendi başına baş etmeyi öğreniyor.
- Aslında bir şekilde bir ÖĞRETİCİ TEDAVİ.
- Ben Ankilozan Spondilit diye geldim ama direkt buna özgü bir tedavi olmadı, vücuduma özgü bir tedavi oldu. O kendini iyileştirdikçe hastalığım da kendi kendine iyileşmeye başladı. ”

Levent Menekşe
Ankilozan Spondilit
ANKARA

“… Rahatsızlığımdaki ilk oluşum bel ağrısı olmadan direkt sol bacağıma vurması şeklindeydi, yürümede kısıntılar yaşamaya başlamıştım.
… Yapılan ilk terapiler sonrasında bir rahatlama oluştu.
Şu an belimle ilgili bir sıkıntım kalmadı.…”

Yaşar Çavuşoğlu
Bel Fıtığı (Disk Hernisi)
ANKARA

Bel Fıtığı (Disk Hernisi)
“… Rahat bir şekilde yürüyebiliyorum, ağrılarımın tamamı neredeyse geçti. Önceden merdivenlerden çıkamıyordum, şu an rahat bir şekilde çıkabiliyorum. Koşamıyordum, yavaş yavaş koşabiliyorum, bazı spor hareketlerini rahat bir şekilde yapabiliyorum.
Tabi bunların hepsini Ceyhun Bey’in yönlendirmesiyle ve bana vermiş olduğu çalışma yöntemleriyle yapıyorum. Tedavim bu seviyeye geldiği için teşekkürlerimi sunuyorum…”

Şemsettin AVCI
Bel Fıtığı (Disk Hernisi)
ESKİŞEHİR

Hipertansiyon - Diyabet - Hepatosteatoz
" - Buraya asıl gelme nedenim eşimin hastalığıydı (Sistemik Lupus SLE) ama benim de rahatsızlıklarım (Şeker, Tansiyon,Karaciğerde Yağlanma) vardı.
- Eşimle birlikte ben de tedaviye başladım. 6 aylık bir süreç geçti.
- Şu anda kendimi gayet sağlıklı ve sıhhatli hissediyorum. Ceyhun Hocam 'a, burada çalışan arkadaşlara ve arkadaşların ilgisine çok teşekkür ediyorum..."
Hipertansiyon - Diyabet - Hepatosteatoz
Bülent Artun
İZMİR

“ … Beni bu süreçte en mutlu eden şey, doktor beyin beni doğru yönlendirmesi ve artık hayatımda doğru şeyleri uygulayabiliyor olmam.

Bu tarz “çözülmez” denen rahatsızlıkların çözülebilir olduğunu ben en azından kendim deneyimledim.

Böyle tedaviler var. Hiçbir şekilde kronik rahatsızlıklar sizin kaderiniz değil(miş), ben de burada öğrendim …”

Gizem Bulut
Ankilozan Spondilit
ANKARA

“ … Ellerim ve ayaklarım çok kötü durumda olduğu için araba süremiyordum, sabah kahvaltıda çayımı dökemiyordum. Ama çok şükür iyi oldum, ağır poşet kaldırabiliyorum, arabayı rahatlıkla sürebiliyorum, sabah daha zinde uyanıyorum. Şimdi daha iyiyim, daha iyi olacağıma inanıyorum. Bu bir sabır işi …”

Mustafa Akpınar
Romatoid Artrit
NİĞDE

“ -… Tedaviye başladığım günden beri ataklarım yok, bu beni çok mutlu etti. En güzeli, geceleri rahat uyuyabiliyorum, sağdan sola rahat dönüyorum, hiçbir yerimde ağrı olmuyor, yatıyorum ve hemen uyuyorum. Bu hastalık sahibi olanlar için bunlar büyük bir lüks, onlar bilirler. … Ve ben yürüyebiliyorum. O kadar mutluyum ki, her yere yürüyerek gitmek istiyorum. …Ağrım yok, basamak inebiliyorum, kendime de şaşırıyorum. …Ceyhun Hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum, beni tekrar hayata bağladılar.”
Meral Ünal
Romatoid Artrit
ANKARA

Sistematik Lupus (SLE) "... Yaklaşık 1,5 sene tek başıma merdiven çıkamadım, hep birinden yardım alıyordum. Şimdi tek başıma merdiven çıkıyorum, yürüyorum, birçok şeyi kendi başıma yapabiliyorum…
… Ceyhun Hoca ve ekibine, verdiği bütün sözleri tuttuğu için çok teşekkür ederim.”

Cansu Kuyrukçu
ANKARA

Hipertansiyon / “ … bir yere giderken - İlaçlarımı unuttum mu acaba ? - diye çantama bakmamak bile çok güzel.”

Asuman Bingöl / ANKARA

Çölyak / Gıda İntoleransı “… Çölyak hastalığıyla yaşamak dışarıdan bakınca çok basit bir gibi görünse de bunun sıkıntılarını sadece yaşayan bilir ve ben çok sıkıntısını çektim. … Buraya gelirken insanın kendine özgüveni olması ve tedavi olabileceğine inanması gerekiyor. İrade – sabır çok önemli, ‘her hastalığın bir çaresi vardır’ inancıyla hareket ettim ve hep ‘yenilmeyecek hastalık yoktur’ diye düşündüm ve BAŞARDIM. ”

Fikret ARSLAN – ANKARA

Ankilozan Spondilit … “Vücudu baskılayarak değil, destekleyerek tedavi … Biraz zaman alabilir, sabır isteyebilir ama bu hastalıkları atlatacağımı düşünüyorum …”

İbrahim Kara – İSTANBUL

SLE ( Lupus ) … “Her kış hastalığım alevlenirdi, sürekli grip ve balgam şikayetim olurdu, sürekli ilaç kullanırdım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu kliniğe geldim ve hayatım tamamen değişti. Hastalanmadım, grip olmuyorum, burnumu bile silmiyorum. Hastaneye de gitmiyorum, o kullandığım ilaçları artık kullanmıyorum, iyileştim diyebilirim, çok seviyorum burayı.”

Aynur ÇİFTÇİ – ANKARA

Beyin Damar Tıkanıklığı – Emboli – Kısmi Felç – Konuşma Bozukluğu – Aşırı Stres … “Daha ilk seansta bir ekip çalışmasıyla güç kaybım yerine geldi, konuşmam düzeldi. Eşim tedavi için buraya geliyordu ama ben bu tedavi şekline ve böyle bir etki yapacağına inanmıyordum …”

Şakir ÖLMEZSES  – ANKARA

Hipertansiyon – Baş Ağrısı – Uyku Bozukluğu – Mide Ülseri – Depresyon – Tırnak Bozukluğu – Kalp Çarpıntısı … “Tedaviye başlandıktan sonra güçlü hissetim kendimi, rahat ve mutlu hissettim. En azından, ayağa kalkıp evimi süpürebiliyorum, yemeğimi yapabiliyorum ve bahçeden bir gül koparıp vazoma koyabiliyorum…”

Emine OSKAN – İZMİT

Psöriatik Artrit – Romatoid Artrit … “Tedaviye yaklaşımı, hastalığın sebebine inmesi, bana vücudumu tanıtmış olması, hastalığımla ilgili verdiği bilgiler ve yaptığı tedaviler sayesinde hastalığımda belli bir aşamaya kadar geldim…”

Burcu İPEK – ANKARA

Skolyoz Tedavisi… “Başta hepsi mantıksız geliyordu, gerçek tedaviyi burada bulduk.”

Şafak ÇIRAY

Romatoid Artrit İltihaplı Eklem Romatizması Tedavisi .. Eşinin Dilinden Romatoid Artrit Hastası… ” O gülerse biz de gülüyoruz ”

Mehmet PERÇİN

Romatoid Artrit Tedavisi ( İltihaplı Eklem Romatizması )… "– Su şişesinin kapağını açamadığım için bir gün susuz kaldım. – Herşey değişti.  – Hayatın daha aktif oluyor, daha güzel yaşıyorsun"

Müslime PERÇİN

Tansiyon / Taşikardi / Uyku Bozukluğu / Hipotiroid … “ Şu anda normal hayatımı etkileyecek hiçbir şey yok, tedavime devam ediyorum ”

Tülay YALÇIN

Vitiligo OTOİMMÜN bir hastalıktır. Otoimmün tepki düzeltilirse hastalık tamamen iyileşecektir.”

Dr. Ceyhun Nuri

Diabet – Diyabet Tedavisi … “Hayatımı ‘kaliteli’ diye nitelendirebileceğim bir şekilde sürdürüyorum”

Hüseyin İlteriş ÇELİK