Onlar Sağlığına Kavuşuyor

Çölyak / Gıda İntoleransı “… Çölyak hastalığıyla yaşamak dışarıdan bakınca çok basit bir gibi görünse de bunun sıkıntılarını sadece yaşayan bilir ve ben çok sıkıntısını çektim. … Buraya gelirken insanın kendine özgüveni olması ve tedavi olabileceğine inanması gerekiyor. İrade – sabır çok önemli, ‘her hastalığın bir çaresi vardır’ inancıyla hareket ettim ve hep ‘yenilmeyecek hastalık yoktur’ diye düşündüm ve BAŞARDIM. ”

Fikret ARSLAN – ANKARA

Ankilozan Spondilit … “Vücudu baskılayarak değil, destekleyerek tedavi … Biraz zaman alabilir, sabır isteyebilir ama bu hastalıkları atlatacağımı düşünüyorum …”

İbrahim Kara – İSTANBUL

SLE ( Lupus ) … “Her kış hastalığım alevlenirdi, sürekli grip ve balgam şikayetim olurdu, sürekli ilaç kullanırdım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu kliniğe geldim ve hayatım tamamen değişti. Hastalanmadım, grip olmuyorum, burnumu bile silmiyorum. Hastaneye de gitmiyorum, o kullandığım ilaçları artık kullanmıyorum, iyileştim diyebilirim, çok seviyorum burayı.”

Aynur ÇİFTÇİ – ANKARA

Beyin Damar Tıkanıklığı – Emboli – Kısmi Felç – Konuşma Bozukluğu – Aşırı Stres … “Daha ilk seansta bir ekip çalışmasıyla güç kaybım yerine geldi, konuşmam düzeldi. Eşim tedavi için buraya geliyordu ama ben bu tedavi şekline ve böyle bir etki yapacağına inanmıyordum …”

Şakir ÖLMEZSES  – ANKARA

Hipertansiyon – Baş Ağrısı – Uyku Bozukluğu – Mide Ülseri – Depresyon – Tırnak Bozukluğu – Kalp Çarpıntısı … “Tedaviye başlandıktan sonra güçlü hissetim kendimi, rahat ve mutlu hissettim. En azından, ayağa kalkıp evimi süpürebiliyorum, yemeğimi yapabiliyorum ve bahçeden bir gül koparıp vazoma koyabiliyorum…”

Emine OSKAN – İZMİT

Psöriatik Artrit – Romatoid Artrit … “Tedaviye yaklaşımı, hastalığın sebebine inmesi, bana vücudumu tanıtmış olması, hastalığımla ilgili verdiği bilgiler ve yaptığı tedaviler sayesinde hastalığımda belli bir aşamaya kadar geldim…”

Burcu İPEK – ANKARA

Skolyoz Tedavisi… “Başta hepsi mantıksız geliyordu, gerçek tedaviyi burada bulduk.”

Şafak ÇIRAY

Romatoid Artrit İltihaplı Eklem Romatizması Tedavisi .. Eşinin Dilinden Romatoid Artrit Hastası… ” O gülerse biz de gülüyoruz ”

Mehmet PERÇİN

Romatoid Artrit Tedavisi ( İltihaplı Eklem Romatizması )… "– Su şişesinin kapağını açamadığım için bir gün susuz kaldım. – Herşey değişti.  – Hayatın daha aktif oluyor, daha güzel yaşıyorsun"

Müslime PERÇİN

Tansiyon / Taşikardi / Uyku Bozukluğu / Hipotiroid … “ Şu anda normal hayatımı etkileyecek hiçbir şey yok, tedavime devam ediyorum ”

Tülay YALÇIN

Vitiligo OTOİMMÜN bir hastalıktır. Otoimmün tepki düzeltilirse hastalık tamamen iyileşecektir.”

Dr. Ceyhun Nuri

Diabet – Diyabet Tedavisi … “Hayatımı ‘kaliteli’ diye nitelendirebileceğim bir şekilde sürdürüyorum”

Hüseyin İlteriş ÇELİK